Wywiad z Toastmasterem #10 – Kamila Surma

przez Randalf
toastmasters-blog-wywiad-z-toastmasterem-Kamila-Surma-toastmaster-pl

Wywiad z Toastmasterem już po raz dziesiąty! W tym jubileuszowym odcinku rozmawiam z Kamilą Surmą, która jest przedsiębiorcą, trenerką rozwoju duchowego i osobistego, nauczycielką Kursu Cudów i certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing. Dodatkowo, jest też bardzo aktywna w sieci, ponieważ prowadzi blog oraz kanał internetowy na YouTube.

Kamila do niedawna była członkiem International Entrepreneurs – łódzkiego klubu Toastmasters, ale właśnie przeprowadziła się do stolicy, gdzie obecnie realizuje się zawodowo. Jak sama mówi, pomaga innym w odnalezieniu swojej drogi i stworzeniu życia pełnego miłości, szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju. Prowadzi warsztaty, jak i sesje indywidualne, gdzie wykorzystuje tworzenie narzędzi rozwoju duchowego.

Podczas wywiadu mój gość dzieli się doświadczeniami z Toastmasters, opowiada o swojej przemianie oraz pracy jako trener. Ponadto, Kamila prezentuje swój ostatni projekt, jakim jest książka pt. “Wyspa intuicji, odwagi i wiary”. Zapraszam do obejrzenia lub wysłuchania wywiadu z tą arcyciekawą osobą 🙂 Ten, poprzednie, jak i kolejne wywiady znajdziecie niezmiennie w zakładce WYWIADY.

toastmasters-blog-wywiad-z-toastmasterem-Kamila-Surma-toastmaster-pl-2